Başkan Fındık ‘tan 1 mayis bayramı mesajı

S.S ŞANLIURFA TÜM BİNEK VE TİCARİ ARAÇLAR BAKIM ONARIM SANAYİİ SİTESİ iHTİSAS YAPI KOOPERATİFİ BAŞKANI ABDULKADİR FINDIK 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI NI KUTLADI.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü İşçi ve emekçi kardeşlerimiz, ülkemizin büyümesi ve istikrar içinde gelişmesi, belirlenen hedeflere ulaşması sürecinde önemli bir role sahiptir”

Bugünün işçinin ve emekçinin alın terinin kutsal olduğunu bir kez daha hatırlanan özel günlerden birisi olduğunu ” Dinimizde de işçinin emeğine değer verilmiş ve Sevgili Peygamberimiz ‘İşçinin alın teri kurumadan hakkını veriniz’ buyurmuşlardır. Ülkenin büyümesine, gelişmesine, kalkınmasına en büyük katkıyı sağlayanlar, çalışan, üreten,

Emekleri ve alın terleriyle ülkemizin refah düzeyinin yükselmesinde büyük pay sahibi olan çalışanların üretimden gelen güçlerini kullanarak haklarını ararken tüm toplumun desteğini almaya, birlik ve beraberlik içinde sürdürülecek çalışmalara öncülük etmeye de özen göstereceklerine inanıyorum. Bu inançla işçi ve emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü en içten duygularımla kutluyorum.


Etiketler: 32 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.