Başkan Aşıkoğlu güven tazeledi

Şanlıurfa Müteahhitler Derneği’nde yapılan kongrenin ardından üyeler mevcut Başkan Mustafa Aşıklıoğlu ile “Yola Devam” kararı aldı.

 

Şanlıurfa’da uzun yıllardır sivil toplum kuruluşları arasında önemli bir yere sahip olan Şanlıurfa Müteahhitler Derneği’nde kongre heyecanı yaşandı.

Haliliye merkez ilçesinde yer alan dernek binasında üyelerin çoğunluğunun katılımı ile yapılan kongreye tek liste halinde gidildi. Oy kullanımının ardından Başkan Aşıklıoğlu güven tazelerken, Aşıklıoğlu katılım sağlayan tüm üyelere teşekkür etti. Amaçlarının sektör sorunlarına çözümler üretmek ve müteahhitlere yönelik hizmetlerin sunumunu daha aktif hale getirmek olduğunu belirten Başkan Aşıklıoğlu, “Kongremizi gerçekleştirdik. Bize bu yolda tekrardan destek veren tüm katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Kongrenin ardından Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Selami Yavuz, Mehmet Nimetoğlu, Mehmet Büyükfırat, Mehmet Güzel, Halil Bayram, Suphi Alemdar, Mehmet Coşandal, Adem Kavioğlu, Halil Öncel, Mustafa Elma.

Dernek Yönetim Kurulu Yedek: Ferhat Ender, Murat Belet, Fethi Çapan, Fikret Durmaz, Mahmut Avcı, Mehmet Dilek, Mustafa Oruç Çiftçi, İsmail Telli, Harun Belet, İdris Çetin ve Ferit Çelik.

Dernek Denetim Kurulu: Şahin Kartal, Mustafa Aksoy, Bilal Ayçin.

Dernek Denetim Kurulu Yedek: Bekir Çanak, Halil Taş, Uğur Aybar


Etiketler: 139 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.