BAŞANTRENÖR GÜRGEN KÖTÜ GİDİŞATA SON VERECEĞİZ

Şanlıurfa’nın Efeler Ligi temsilcisi Haliliye Belediyespor Voleybol takımı Ligin 5’inci haftasında Solhan Sporu konuk edecek.

Urfa ekibi son hazırlıklarını tamamladı. Karşılaşma yarın saat 15.00’da 11 Nisan Spor Salonu’nda oynanacak.

Geçtiğimiz sezon başarılı bir grafik çizerek Efeler Ligi’ne yükselen Şanlıurfa ekibi ligin 5’inci haftasında Bingöl ekibi Solhan’ı kendi evinde ağırlayacak. Urfa ekibi karşılaşma öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı.

Gerçekleşen son antrenmanın ardından açıklamalarda bulunan Başantrenör Akif Gürgen, “Takımımızın gücünün farkındayız. Ancak ligin ilk dört haftasına bunu yansıtamadık. Özellikle yabancı pasör çaprazımızın sakatlanması bunda çok etkili oldu.
Şuan kendisi düzeldi. Beşinci hafta Solhan evimize geliyor . Hedef maçımız. Allah’ın izni ile bu kötü gidişaata bir son vereceğiz. Tabi beklentiler çok fazla.
Bu takımın küme düşmemesi için ben ve tüm sporcu arkadaşlar kesinlikle istemiyoruz. Bunu başaracağımıza inanıyorum. Solhan maçında iyi bir oyun çıkarmayı hedefliyoruz. Bu arada yeni bir oyuncu katıldı aramıza. Bütün Urfa’nın duaları bizimle takımlarını desteklemeye devam etsinler” dedi.

Karşılaşma 27 Eylül Pazar saat 15.00’da 11 Nisan Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak.


Etiketler: 399 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir