Aydınlık: Zam Yağmurları Durdurulmalıdır

Siverek’te esnafı dinleyen Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, “başta akaryakıt olmak üzere son bir yılda tüm ürünlere gelen zamlar nedeniyle, vatandaşlarımızın yaşam şartları zorlaşıyor. Bu zam yağmurlarını bir an önce durdurun” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, CHP İlçe Başkanı Mehmet Ayıp Demirbüken ile birlikte Siverek İlçe esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Esnaf ve Vatandaşlar hayat pahallılığı nedeniyle büyük sorun yaşadıklarını Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’a aktardılar. Kooperatif esnafı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin bazı uygulamaları nedeniyle, zararına çalıştıklarını ifade etti.

Milletvekili Aydınlık, Esnaflarımızın, çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşan vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. İşsizlik nedeniyle, vatandaşlarımız Kıraathanelerde zaman geçiriyor. Ülkemizde akaryakıt başta olmak üzere tüm ürünlerde yaşanan fiyat artışlarının bir an önce durdurulması gerekmektedir. Bu zam yağmurları devam ederse insanlarımızın yaşam standartları daha da düşecektir. Hükümet yetkililerine sesleniyorum. Türkiye, Şanlıurfa ve Siverek halkının sesini duyun. İnsanlarımızın daha da sıkıntı çekmemesi için bu yağmurlarına karşı bir an önce gerekli önlemi alın.”


Etiketler: 32 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.