Ankara Suruçlular derneği tekrar aktifleşti

2014 yılında faaliyetlerini askıya alan Ankara Suruçlular derneği uzun zamandan sonra tekrar aktifleşme kararı aldı.

Tekrar faaliyete başlayan derneğin yeni faaliyet yeri Astor Turizm yönetim kurulu başkanı Feridun Geçgel tarafından derneğe tahsis edilirken Derneğin yeri yeri Eti mah. Parmak Cad. Disk Apt. İç kapı No: 19 Çankaya / Ankara adresine taşındı.

Ankara Suruçlular Sosyal Kültürel ve Dayanışma derneği yönetim kurulu başkanı Hasan Birgül, “Uzun zamandır derneğimizi aktif etme planları yapmaktaydık. Bugün derneğimizi aktif etme ve hemşehrilerimizle buluşmak kısmet oldu. Her ne kadar dernek ismimizde Suruçlular olsada biz Suruç ve Urfa’dan kapımızı çalan her hemşehrimizin yanında bulunmak için buradayız. Suruçlular Derneği, kapımızı çalan her hemşehrimize kapılarını açmıştır. Ayrıca derneğimize yer tahsis eden Astor Turizm yönetim kurulu başkanı ve Onursal üyemiz Sayın Ferudün Geçğel beyefendiye de dernek yönetimi adına teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Ayrıca yapılan açılamada derneğin yeni yönetim kurulunun şu şekilde olduğu belirtildi, Hasan Birgül, Ahmet Çevik, Feridun Oğuz, İrfan Tenekeci, Vedat Gümüş, Aziz Omrak, Mustafa Amaç.


Etiketler: 730 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir