14 Banka’dan atama müjdesi

 

Türkiye Geneli banka personel alımları yapılıyor. 14 banka tarafından gelen ilanlara göre binlerce personel alımı yapılacak. İşte 14 banka iş ilanı ve başvuru duvarı.

Banka Personel alımı için adaylardan bazı şartlar istenecek. Öncelikle adayların en az lise, ön lisans ve lisans mezunu olmaları gereklidir. Ayrıca Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar başvuru yapabilecekler. Bu kapsamda Yeni mezun adaylarda alınacağından bankada çalışmak isteyen adaylara tecrübe sağlanacak. Diğer yandan adayların 18 yaşını tamamlamış olmak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Takım çalışmasına yatkın olmak, Güler yüzlü olmak, Müşteri odaklı olmak, Konuya anında doğru ve kesin çözüm bulabilmek koşulları aranacak.

Personel Alımı Yapacak Bankalar Hangileridir?

Merkez Bankası, Vakıfbank,
Türkiye Finans Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Albaraka Bank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Denizbank, Burganbank, Alternatifbank, Türk Ekonomi Bankası, Anadolubank ve Akbank

Bankalara Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir!

Banka Personel alımı için adaylardan bazı şartlar istenecek. Öncelikle adayların en az lise, ön lisans ve lisans mezunu olmaları gereklidir. Ayrıca Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar başvuru yapabilecekler. Bu kapsamda Yeni mezun adaylarda alınacağından bankada çalışmak isteyen adaylara tecrübe sağlanacak.

18 yaşını tamamlamış olmak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Takım çalışmasına yatkın olmak, Güler yüzlü olmak, Müşteri odaklı olmak, Konuya anında doğru ve kesin çözüm bulabilmek şartları aranacak.

Özel olarak ise adayların alım yapılacak pozisyona göre belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir. Pozisyonuna göre ise İngilizce biliyor olmak şarttır.


Etiketler: 386 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir